Dodano: 0
Slaby-Płyty Granitowe BLACK PEARL

Typ: Płyta
Pochodzenie: Indie
Opcja: Płytka
W ofercie posiadamy wyjątkowy, czarny granit BLACK PEARL, który w rzeczywistości kreuje wnętrza w stylowy i wyrafinowany sposób. Projekt wnętrz z czarnym granitem prezentuje się szykownie. Barwa ta decyduje o ogólnym wyrazie aranżacji. Czarny kamień w przestrzeni wnętrz może zdziałać cuda. 
Czarny kolor jest kolorem neutralnym, wszystkie inne do niego pasują. Jeśli dodamy do niego kontrastową biel, nie tylko rozjaśni ona pomieszczenie, ale zaznaczy ona dany element, np. białe sanitariaty będą na jej tle niezwykle widoczne. Warto zadbać by ich kształty, najlepiej symetryczne, pasowały do stylistyki wnętrza. Surowe drewno ociepli czerń. Dobrze je zastosować, gdy nie lubimy wnętrz opartych na kontrastach. Drewno będzie pośrednikiem pomiędzy czernią kamienia, bielą umywalki, brodzika lub wanny i pozostałymi kolorami, łagodząc ich odbiór. Można też wprowadzać kolory w dodatkach, takich jak ręczniki i inne łazienkowe akcesoria.
Czarną łazienkę efektownie rozjaśnimy za pomocą oświetlenia. W małych łazienkach nie warto ryzykować, by nie przytłoczyć i optycznie nie zmniejszyć już i tak niewielkiego wnętrza. Zawsze mile widziane jest duże lustro nad umywalką. 
Zapytaj o produkt
Warianty
Zdjęcie
Nazwa/Index
Grubość
Rozmiar (płyty)
Kolor
Wykończenie
Zastosowanie
Dostępne jako
Tag
Kreator PDF