Dodano: 0
FILA SR 95 ODPLAMIACZ

Typ:
Pochodzenie:
Opcja:
Administratorem Państwa danych osobowych jest P.P.H. Legs sp. z o.o. Państwa dane będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zdarzenia. Więcej informacji na ten temat przeczytaj w dziale polityka prywatności.

Usuwa kolorowe plamy
wino, kawę, napoje - z powierzchni z kamienia naturalnego: marmuru, granitu, trawertynów, aglomeratów, powierzchni ceramicznych takich jak gres porcelanowy i płytki ceramiczne jednokrotnego wypalania o szerokiej powierzchni.

karta charakterystyki
 
POJEMNOŚĆ
0,75 LITRA

STOSOWANIE
 • Fila SR/95 jest odplamiaczem o lepkiej konsystencji, specjalnie przeznaczonym do usuwania plam organicznych, kolorowych typu: wino, kawa, drinki, ketchup z powierzchni z kamienia naturalnego (marmury, trawertyny, aglomeraty) niemożliwych do usunięcia przy zwykłej pielęgnacji. 
 • Fila SR/95 może być również stosowana do kamienia naturalnego z wykończeniem błyszczącym, które nie ucierpi przez zastosowanie produktu oraz do powierzchni ceramicznych o niskiej wchłanialności - gres porcelanowy, płytki ceramiczne jednokrotnego wypalania o chropowatej powierzchni.

SPOSÓB UŻYCIA
 1. Przed użyciem wstrząsnąć butelką.
 2. Nałożyć produkt na plamę, odpowiednio do jej wielkości, sprawdzając czy jest ona całkowicie pokryta; pozostawić na kilka minut do zareagowania i całkowitego zniknięcia plamy, po czym usunąć pozostałość gąbką. 
 3. W przypadku trwałych plam na powierzchniach z marmuru należy usunąć produkt przed całkowitym jego zaschnięciem, po czym należy powtórzyć operację. 
 4. Na powierzchniach z gresu porcelanowego, produkt może być pozostawiony do zaschnięcia przed powtórzeniem operacji.

WYDAJNOŚĆ
Zawartość butelki może wystarczyć na 30/50 zastosowań oczywiście w zależności od wielkości plam do usunięcia.

OSTRZEŻENIA
 • Nie mieszać z kwasami, ponieważ w reakcji z nimi uwalnia toksyczny gaz.
 • Jest drażniący dla skóry i oczu.
 • W przypadku kontaktu ze skórą, natychmiast obficie umyć wodą.
 • W przypadku wypadku lub złego samopoczucia niezwłocznie skontaktować się z lekarzem (jeśli to możliwe, pokazać mu etykietkę).
 • Zawiera aktywne związki niejonowe biodegradujące w ponad 90%. 
 • Trzymać pod kluczem oraz poza zasięgiem dzieci.

Zapytaj o produkt