Dodano: 0
Płytki granitowe płomieniowane. Bezpieczny wybór.
Płytki granitowe płomieniowane posiadają szorstką powierzchnię dzięki poddaniu ich specjalistycznemu procesowi. Mogą być wykorzystywane w różnych miejscach, gdzie bardzo istotne jest bezpieczeństwo użytkowników i gdzie istnieje ryzyko oblodzenia. Największą ich zaletą są właściwości antypoślizgowe. Płytki te mogą być stosowane na tarasach, podjazdach, ścieżkach oraz na elewacjach budynków i ogrodzeniach. Ze względu na swoje naturalne właściwości są bardzo trwałe i mrozoodporne. Powierzchnia płomieniowanego granitu nie odbija światła i prezentuje się bardzo okazale, przypominając nieco starą skałę. Trwałość płytek granitowych jest wręcz idealna, nawet jeśli narażone są na intensywną eksploatację. Kamień naturalny sprawia że jego stosowanie pozostaje w naturalnej harmonii z np. ogrodem i otoczeniem. 
Wszystkie elementy z naturalnego kamienia wymagają zabezpieczenia. Impregnacja powierzchni kamienia jest niezbędna do tego, aby kamienne podłogi służyły nam przez wiele lat i ciągle dobrze wyglądały. Impregnowanie kamienia chroni go przed zabrudzeniami i szkodliwym wpływem wilgoci. Brak zabezpieczenia odpowiednimi środkami sprawia, że znacznie wzrasta ryzyko powstawania trudnych bądź niemożliwych do usunięcia śladów jak plamy i przebarwienia. 
Płytki płomieniowane o tyle sa ciekawym wyborem, że w zależności od pogody, zmieniają swój wygląd. Przy jasnych granitach wygląda to o tyle ciekawie, że jak jest goraco, to są jasne, natomiast jak jest deszczowo, to są bardzo ciemne, prawie ciemno szare. Płytki granitowe płomieniowane dobre są również z tego względu, że nie widać na nich śladów tłuszczu i innych plam.
Zachęcamy do obejrzenia naszych płomieniowanych płytek granitowych jak: BIANCO CRYSTAL, BLACK TWILIGHT, MAPLE RED, MISTY BROWN, MULTICOLOR RED, PADANG DARK, RUSTY YELLOW LIGHT.